Rybářský tábor mládeže Zdechovice 2012

Místní organizace ČRS Havlovice pořádala již tradiční mezi rybářskou mládeží velice oblíbený tábor zaměřený na lov ryb. Tentokrát jsme pro mládež zajistili více zarybněnou lokalitu především kaprovitou rybou. Navštívili jsme soukromý revír ve Zdechovicích.
Část vedoucích přijela k rybníku již o den dříve, aby zde připravila tábořiště. Ve čtvrtek ráno přijeli mladí rybáři. S pomocí starších dětí a vedoucích si nejprve postavili své stany. Po seznámení s novým prostředím a s podmínkami lovu v tomto revíru se netrpělivě pustili do vnadění. První úlovky na sebe nenechaly dlouho čekat.
Díky vstřícnosti majitele jsme mohli navštívit tento revír s 24 dětmi. Všichni si vyzkoušeli lov nonstop způsobem chyť a pusť. Úlovky splnily naše očekávání.
Většina dětí během pobytu zdolala svoji doposud největší ulovenou rybu.
Na sobotní dopoledne majitel uspořádal pro děti do 15 let veřejné závody v lovu ryb. Všichni účastníci závodů byli odměněni pěknými rybářskými cenami.

Touto cestou děkuji majiteli revíru za ochotu, milé a vstřícné přijetí.

Poděkování patří všem vedoucím za perfektní přípravu a zajištění tohoto tábora a za jejich celoroční práci s mládeží. Zvlášť děkuji kuchaři (panu Balcarovi) a jeho pomocným silám v kuchyni za chutnou stravu v přírodních podmínkách.

Tento tábor mládeže považuji  za velice vydařený a na přání účastníků se v roce 2013 pokusíme opět navštívit tento revír.

Za MO ČRS Havlovice
Ladislav Vojtěch,
vedoucí mládeže

Facebook
Úřední hodiny

Středa 16 - 18 hod
Sobota 9 - 11 hod

Kontakt